MAGIC SHOW
WENDY


fotoalbum k nahlédnutí

      nabízí ve svém repertoáru hned několik druhů představení. Od iluze až po rytmickou moderní show. Se svým programem sklízí úspěchy nejen u nás v České republice, ale i v zahraničí. Mimo jiné v roce 2000 získala s latinsko-americkou magickou show třetí místo na evropské soutěži mezi stovkou kouzelníků z pětatřiceti zemí. Z mezinárodní soutěže mágů v Železném Brodě si odvezla hlavní cenu - Velkého Skleněného magika. V roce 2001 získala na magické soutěži v Železném Brodě hlavní cenu Grand Prix. V roce 2002 se stala vicemistryní České republiky v moderní magii v oboru všeobecná magie. Jako jediná kouzelnice z České republiky byla pozvána na světovou kouzelnickou show v Německu, kde se divákům představují nejlepší ženy - kouzelnice světa.


Z repertoáru:

Nespoutatelná žena

Moderní kouzelnická show. Ukázka z oboru escopologie, tedy úniku z pout, ze svěracích kazajek, provazů a řetězů. V průběhu představení je kouzelnice svázána provazy, řetězy a policejními pouty. Během několika vteřin ale z pout uniká…
Představení v délce cca 10 minut je vhodné do salónků, barů, uzavřených společností i na jeviště.
Účinkující : 2 osoby.

fotoalbum k nahlédnutí

fotoalbum k nahlédnutí
Latinsko - americká magická show

Kouzelnické představení v pestrém třpytivém kostýmu s barevnými kouzly, péřovými vějíři a vlajícími šátky. Kouzelnice nechává při své show plout vzduchem stříbrnou kouli.
Představení v délce cca 12 minut je vhodné do salónků, barů, na jeviště, ale i uzavřených společností a pro děti.
Účinkující: 1 osoba.

Orient show

Efektní hra s ohněm a meči. V orientálně laděné magické show je předvedena ukázka probodávání ruky. V závěru představení partner nechá prostoupit hlavou kouzelnice Wendy devět mečů.
Představení v délce cca 12 minut je vhodné na jeviště, do barů, uzavřených společností.
Účinkující: 2 osoby

fotoalbum k nahlédnutí

fotoalbum k nahlédnutí
Mentální magie

Svět chce být klamán, neboli svět byl je a bude klamán. Kouzelnice se zavázanýma očima odhalí vše, na co se diváci jen podívají. Přenos myšlenek na dálku, telepatie, jasnovidectví. Krátká ukázka z velmi náročného oboru magie. Pouze dvě dvojice v České republice předvádí tuto neopakovatelnou podívanou. Kouzelnice Wendy se svým partnerem získala v oboru mentální magie třetí místo na Mistrovství ČR magie.
Představení v délce cca 10 minut je vhodné do uzavřených společností a dle objednávky.
Účinkující : 2 osoby

První žena na světě řídí automobil naslepo

Stala se nejmladší ženou na světě, která již ve svých devatenácti letech řídila traktor se zavázanýma očima. Velmi náročná ukázka jízdy jakýmkoliv vozem naslepo je vhodná pro velké akce. Je možné řídit automobil se zavázanýma očima i za plného silničního provozu.
(Obor - mentální magie)

fotoalbum k nahlédnutí


Střípky ze zákulisí
Fotogalerie
Jízda naslepo

Pokud chcete vidět něco z této produkce,
kontaktujte kouzelnici na telefonním čísle
777 103 897
nebo na e-mailové adrese:
wendyhorak@seznam.cz

klikni do fotoalba...